ETS 2: Rozpoczęto prace nad odświeżaniem starej mapy!

Sześć lat po premierze, rozpoczęło pracę nad odświeżaniem podstawowej części mapy - zaczynamy od Niemiec!

Gdy w 2012 roku Euro Truck Simulator 2 miał swoją premierę, zachwycał nas pod wieloma względami odnawiając serię symulatorów ciężarówek. Wydane niedługo wcześniej Scania Driving Simulator i Truck and Trailers można uznać było ze niejako dema właśnie tej gry. Usprawnienia, nowości, ciężarówki i mapa dostępna w grze (o wiele większa od tych w Euro, German i UK Truck Simualator), rekompensowały pewne niedoskonałości jak powtarzalne (nadal) małe miasta czy brak wszystkich licencji ciężarówek (na samym początku). 
Kolejne lata przynosiły usprawnienia, nowości. Po roku ujrzeliśmy dodatek "Going East", a następnie Skandynawię, Francję i niedawne Włochy. Po za mapami ujrzeliśmy ładunki ponad gabarytowe, ładunki specjalne, kilka licencjonowanych DLC, nowe ciężarówki, nowe oświetlenie i niebo i wiele mniejszych i większych zmian. 

Podstawowa mapa stawała się raz po raz brzydsza z każdym kolejnym DLC które podnosiło poziom graficzny. Po 6 latach, twórcy postanowili odświeżyć podstawową część mapy! A odświeżenie zacznie się w jej sercu, czyli w Niemczech!

Został utworzony mały zespół który zajmować się będzie tylko tym, aby nie opóźnić kolejnych dodatków do ETS 2, jak i ATS. Pierwsze zmiany ujrzymy w wersji 1.32 i będzie to "pierwszy etap" odświeżania. Przypuszczamy że całość może zająć rok lub dwa. Twórcy nie wykluczają także odświeżenie starszych DLC (i zapewne mowa tu głównie o Going East). Poniżej możecie zobaczyć pierwsze porównania między starymi, a odświeżonymi terenami miast.
Źródło i oryginalne zdjęcia: blog.scssoft.com

0 komentarze: