Metro Exodus przeniesione na 2019 rok


Na oficjalnym koncie Metra Exodus na Twitterze oraz kontach wydawców pojawiła się raczej smutna wiadomość dla fanów serii Metro.

Niestety, premiera trzeciej growej części przygód Artyoma oznaczona tytułem Exodus została przesunięta z końca roku 2018 na pierwszy kwartał 2019. I choć wydawać wam się mogło że jest to tylko smutna wiadomość to należy spojrzeć na drugą stronę medalu. Więcej czasu oznacza lepsze dopracowanie gry, co w dzisiejszych czasach nie zawsze jest standardem. 

I właśnie to jest powodem przesunięcia premiery, co możemy przeczytać z twitta na oficjalnym koncie Metra Exodus. Twórcy chcą dopracować grę jak najlepiej abyśmy mogli czerpać jak najwięcej przyjemności z grania, a warto przypomnieć że nowe Metro ma oferować o wiele większe tereny i jest największym projektem ze wszystkich części.


Ponadto możemy wyczytać jeszcze że na nadchodzących targach E3 dostaniemy mnóstwo nowego gameplay'u i rzeczy które nie zostały jeszcze pokazane co z kolei jest miłą informacją w tym wszystkim. Musimy uzbroić się, jak prawie zawsze, w cierpliwość i czekać!

Źródło i grafika: Metro Exodus - Twitter

0 komentarze: