ETS 2 - On The Road: Nowy wyścigowy event! [Aktualizacja]

Na rozpoczęcie nowego sezonu wyścigów ciężarówek FIA ETRC 2018 czeskie studio oddaje w nasze ręce kolejny event skierowany do europejskich kierowców.

[Aktualizacja] Jeśli jesteście jednym z 3000 graczy którym zostały dwie lub jedna dostawa (lub ogólnie chcecie zrobić ten event), SCS dał wam dodatkowy czas na ukończenie do północy 19 czerwca! Łapcie kierownice i w drogę!

Skład "On the road" rusza w swojej naczepie na spotkanie w pierwszym wyścigu IFA European Truck Racing Championship (swoją drogą kalendarz wyścigów znajdziecie tutaj). W między czasie siedzibę SCSu odwiedziła ikona wyścigów ETRC Pace Pete! I właśnie jego figura będzie jedną z nagród za wykonanie zadania.


Wraz z sponsorami Krone, Goodtear oraz oczywiście wspomnianą IFA ETRC, przygotowali specjalny event:

Zadanie (do 17 lipca 2018)(do 19 lipca 2018 włącznie):
 Dostarcz ładunek części wyścigowe do 12 różnych miast (liczą się ładunki powyżej 200km).
Części te znajdują się w specjalnie przygotowanej naczepie:


Nagrody:
1. Malowanie wyścigowe "Slipstream"
2. Figurka "Pace Pete Bobblehead"
3. Trzy naścienne flagi Goodyear, ETRC, Krone.
Oczywiście wszystkie nagrody będą dostępne za pomocą ekwipunku steam, także możliwe jest dowolne wymienianie się nimi i sprzedaż. Ponadto dwie wylosowane osoby będą mieć możliwość otrzymania 2 biletów na dowolny wyścig ETRC i 2 czapki z logiem Euro Truck Simulator 2.

Jest to już drugi event z kolei dla ETS2, także gracze ATS mogą czuć się nieco pokrzywdzeni, leczy wydaje nam się że na 90% następny event będzie właśnie dla amerykańskich kierowców. Sama naczepa Krone może być pewnym teaserem, który prezentuję tworzone DLC z naczepami tej firmy. To samo może dotyczyć opon Goodyear, jednak odnośnie tego nie mamy żadnych informacji.

P.S. Może kiedyś doczekamy dodatkowej atrakcji w grze w postaci wyścigów w grze?

Źródło i grafiki: blog.scssoft.com

0 komentarze: