Metro Exodus - E3 2018 Trailer i data premiery!

Targi E3 to jedno z większych growych wydarzeń mających miejsce co roku. Oczywiście nie mogło zabraknąć również metra!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami  twórców, na targach, na konferencji Microsoftu, zobaczyliśmy zupełnie nowy trailer, złożony głównie z gameplay'u oraz datę premiery, która wyznaczona została na 22 lutego 2019r. Trailer możecie zobaczyć poniżej.

W kwestii fabularnej dowiadujemy się że jednym z naszych działań będzie (zapewne) walka z fanatyzmem. Czy będzie to większy wątek, czy pojedyncza misja w jednej lokacji? Nie wiadomo, choć nam wydaje się że to coś większego.


Standardowo charakterystyczne dla metra mechaniki zostaną zachowane mn. wypalanie pajęczyn, rzucanie nożami, charakterystyczny zegarek czy chociażby czyszczenie maski. Z nowych natomiast można wyróżnić pływanie łodzią, fakt że wróg będzie mógł się poddać oraz modyfikację broni w czasie podróży (po przez wyjmowanie części z plecaka).


W trailerze, po za wrogami w postaci ludźmi, ujrzymy także sporo nowych i znajomych mutantów począwszy od pływających, na latających kończąc. A wszystko dopełnia to bardzo dobra oprawa graficzna (oby w przyszłości nie downgrade'owana) i lokacja pokazana w różnych porach dnia.

Źródło i Grafiki: Twitter - Metro Exodus oraz You Tube - Metro Exodus

0 komentarze: