For Honor: Wersja Starter dostępna za darmo! (PC)

Każdy kto do 18 czerwca (końca E3) doda For Honor - Starter Edition do biblioteki zachowa ją na zawsze!

For Honor przedstawiać chyba nikomu nie trzeba (a jeśli trzeba to zapraszamy do ostatniego akapitu). Także przejdźmy do najważniejszego!

Każdy chętny który doda grę do biblioteki do 18 czerwca 2018 r. przez Uplay, zachowa wersję Starter na zawsze na swoim koncie!

A czym różni się edycja startowa? Tj. w przypadku Rainbow Six: Siege jest to pełna gra z innym modelem odblokowywania postaci. W tym wypadku otrzymujemy 6 podstawowych postaci (w tym 3 z wybranej frakcji, bez możliwości zmiany wyglądu). Aby odblokować pozostałe (i w pełni 3 początkowe z wybranej frakcji) musimy nazbierać 8000 sztuk złota (więcej niż standardowo). Także w skrócie, otrzymujemy pełną grę z wolniejszym postępem w odblokowywaniu postaci.
Po za wersją darmową na Uplay (i sklepach konsolowych) znajdziemy zniżki do 75% na samą grę i jej elementy.

Czym jest For Honor? For Honor to to gra akcji osadzone w alternatywnym średniowieczu, gdzie (aktualnie, bo czwarta jest w produkcji) toczą ze sobą walkę trzy frakcje: Samurajowie, Rycerze i Wikingowie. Gracze w rozgrywkach sieciowych walczą wybranymi postaciami w "realistycznych" walkach bronią białą. Ponadto do dyspozycji mamy pomniejszy tryb PvE. Gra jest dość wymagająca, choć to już ocenić musi każdy z nas.

Źródło i grafika: ubisoft.com, dzięki mixx za przekazanie tej informacji!

0 komentarze: