ETS 2 i ATS - ładunki ponadgabaretowe, świąteczne dostawy i malowania!!!

To są właśnie święta z Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator! Masa prezentów które przygotowało dla nas studio SCS Software!

Ach! Chyba nie znajdziecie żadnego wirtualnego kierowcy ciężarówki, który narzekałby na scs za słabe prezenty gwiazdkowe! Dlaczego? Przeczytajcie sami!Po pierwsze, jak w ubiegłym roku, musimy pomóc mikołajowi ocalić święta, biorąc udział w Grand Gift Delivery ci pomóc dostarczyć prezenty!
Całe wydarzenie rozpoczynamy logując się do WoTr i wchodzimy w zakładkę events. Następnie wybieramy nasz specjalny pakunek w Zleceniach Zewnętrznych. 

Tak o to wykonujemy 10 dostaw i otrzymujemy nagrodę w postaci 2 DLC: Exclusive Dragon Truck Design DLC - jedno dla ETS2, drugie zaś dla ATS, a w jego skład wchodzą:


  • 2 Ekskluzywne Malowania,
  • Przednią pokrywę piasty,
  • Tylną pokrywę piasty,
  • Ekskluzywne wnętrze "Dragon Designed Interior Backlight"
Po drugie, SCS pokazało mały teaser tego co planują dodać w przyszłości i...zresztą sami zobaczcie!Niestety nie wiemy kiedy, oraz jak dokładnie to będzie wyglądać, ale ma to bardzo duży potencjał i może bardzo urozmaicić grę. Pytanie tylko czy nowość będzie zawarta w grze, czy w DLC, lecz to pokaże już czas.

Po trzecie, malowania świąteczne dla ETS2 zostają uzupełnione o 2 zupełnie nowe, a dla ATS pojawia się to jako zupełnie nowe DLC, kilka screenów możecie zobaczyć poniżej:


To tyle! A co my możemy zrobić na święta dla SCS? Zagłosować dla nich w Steam Awards na ETS2 w kategorii "Ta gra była fajna, zanim dostała nagrodę! Do jutra do godziny 12.00!

Gorąco zachęcamy do przeczytania oryginalnych 3 postów (DLCGrand gift delivery oraz Nowości) gdzyż znajdziecie tam więcej infomracji :) . Życzymy wam i studiu wszystkiego dobrego! I zabieramy się do pomocy!

1 komentarz: