Euro Truck Simulator 2: Co czeka nas w 1.17 i 1.18

18:32 0 Komentarze

Dziś po przerwie, prezentujemy artykuł w którym omówimy co czeka nas w niedługich dniach i dwóch aktualizacjach do gry Euro Truck Simulator 2

1.Wersja 1.17:
Wersja ta której beta niedawno ruszyła, przynosi nam 3 istotne zmiany. Pierwszą z nich jest oddzielenie felg od opon. Oznacza to że możemy kupować felgi i opony osobno (obrazek niżej)
Kolejną nowością jest nowy system oświetlenia o którym kilkakrotnie pisaliśmy:
(więcej zdjęć można zobaczyć tutaj)

Trzecią nowością jest masa naczep dodanych do gry. Co prawda niektóre będą dostępne tylko dla dodatku skandynawskiego ale spora część pojawi się normalnie na drogach głównej części EU.


2.Skandynawia:
Dodatek zadebiutuje wraz z wersją 1.17. Doda nam sporo miast i portów, a wraz z nimi wszystkie nowe towary i nowe spedycje! Warto wspomnieć że pracownicy SCS Software poświęcili o wiele więcej pracy nad tym DLC niż na resztę Europy co przełoży się na jej szczegółowość. Na terenie DLC pojawi się także fabryka VOLVO i  Scanii.

3.Wersja 1.18
Wraz z wersją 1.18 zostanie dodany nowy Mercedes Actros, a z nim oczywiście licencja Mercedesa. Z salonów zniknie Majestatic, a zastąpi go Mercedes

4.Multiplayer
Wraz z premierą DLC Skandynawia, na trybie multi pojawią się podwójne naczepy które były dawno temu zapowiedziane przez ekipę ETS2 MP.

Polski Gameplay i wywiad z pracownikiem SCS Software możecie zobaczyć u Wujka Bochuna. Znajdziecie tutaj mnóstwo ciekawych informacji:


Pełen changelog wersji 1.17 pojawi się wkrótce ! Szerokiej drogi !

0 komentarze: