ETS 2 - Nowy system oświetlenia i pogody i kolejne zdjęcia z Skandynawii

Dosłownie chwilę temu SCS opublikował nowe zdjęcia i garścią informacji o nadchodzących zmianach...

...,a nadchodzą dwie spore o których już kiedyś SCS wspomniał. Chodzi tutaj o pogodę i oświetlenie. Co do tego  możemy dowiedzieć się o nowym algorytmie pogody i nowych efektach. Np. (jeśli dobrze zrozumieliśmy) będzie kilka rodzajów wschodu słońca np. raz w zachmurzonym niebie, raz w czystym, raz niebo różowawe, raz bardziej zwykłe. Oświetlenie i nowa pogoda prezentują się świetnie o czym możecie przekonać się poniżej. 
SCS pisze także że święta są czasem spędzanym z rodzinami ale wiedzą że ich fani zawsze chcą nowych informacji.
Co do daty wprowadzenia nowego systemu nie jest ona znana, ale można domyślać się że nastąpi wraz z datą premiery Skandynawskiego DLC, a  na pewno nie później niż ono (słabe pocieszenie :) ). SCS podkreśla że nowy system oświetlenia będzie dostępny dla wszystkich, nie tylko da tych którzy zamierzają kupić DLC ze Skandynawią. Poniżej kilka screenów które opublikował SCS. Warto dodać że są to spore panoramy i takich identycznych widoków na pewno nie zobaczymy:

[Kliknij aby powiększyć]Przypominamy także że  zostały 2 dni do końca eventu w którym możecie zdobyć Raven Truck Design DLC od SCS ! Szerokiej Drogi !

0 komentarze: