War Thunder - Aktualizacja 1.53 coraz bliżej: Co w niej zobaczymy

Dziś troszkę wyprzedzenie patcha i opisanie jego największych zmian. A naprawdę szykuje się sporo nowości i zmian!


1.Dragon Engine 4.0 - nowe renderowanie grafiki
Coś pięknego, niestety tylko dla tych z najlepszymi komputerami, a jednak! Nowy silnik jest po prostu nieziemski, zresztą zobaczcie sami na film. Wszystkich powinna cieszyć także nowa woda która wygląda o niebo lepiej od poprzedniczki (druga część filmu i screeny)2.Pełnie niszczenie budynków
Coś czego brakowało tu, w World of Tanks i nie ma jeszcze w Armored Warfare! Niestety na razie tylko na jednej nowej mapie:

Warto dodać także że dawno temu w zapomnianej przeszłości na oficjalnym kanale War Thundera była zaprezentowana częściowa destrukcja budynków na mapie Polska:

Film m już rok, a obecność na mapie Polska pozostaje zagadką...

3.Nowe mapy
 a)Stalingradzka Fabryka - nowa piękna mapa śnieżna:b)Kolonia - mapa która jako pierwsza dostanie system destrukcji budynków!4. Czołgi i Samoloty - nie będziemy rozpisywać się konkretnie - to uczynimy po patchu. Najważniejszą wiadomością są nowe Brytyjskie Czołgi! A także pojazdy rakietowe dla Niemców i Rosjan! A no i w grze pojawi się amfibia! Tak! Lecz w tym patchu niestety jeszcze nie pływa :/ Prawdopodobnie ze względu na potrzebę dopracowania map. Wśród samolotów ujrzymy kilka perełek (rozpoznacie? :D)

Pozostaje czekać na wiadomość "Przerwa Techniczna serwerów".

Źródło i zdjęcia: http://warthunder.com/pl/devblog/

0 komentarze: