DLC: Schwarzmüller Trailer Pack (ETS) i Steering Creations Pack (ATS) - Nowe DLC do zgarnięcia za darmo!

W przeciągu 2 dni SCS zaprezentował 2 nowe dodatki do ATS i ETS 2. Jednak nie dość że nie są malowaniami, to można zdobyć je za darmo...


Ale zacznijmy od prezentacji tych dwóch DLC. Pierwsze Steering Creations Pack for ATS to paczka kierownic które możemy umieścić w naszej ciężarówce! Są efektem współpracy z Steering Creations Inc. Wyceniony został na 2,99€ na Steam. Na poniższym filmie i dwóch screenach możecie zobaczyć dokładnie zawartość tego dodatku:
Drugie DLC to paczka naczep do ETS 2, kosztująca również 2,99€ na Steam. Są to również licencjonowane naczepy firmy Schwarzmüller. Prezentują się one również dość dobrze, a ich dokładny wygląd możecie obejrzeć niżej:Oby dwa dodatki są efektem współpracy z innymi firmami. Oraz oby dwa można zdobyć za darmo! Wystarczy tylko udać się do oryginalnego wpisu i wypełnić w formularzu niżej następujące akcje. Dla  Schwarzmüller Trailer Pack (oryginalny wpis):
  1. Przegrać 50h w ETS 2 na steam. EDIT: koniec kluczy!
Dla Steering Creations Pack (oryginalny wpis):
  1. Przegrać 5h w ATS na steam,
  2. Odwiedzić ATS i Steering Creations Inc. na Facebook'u,
  3. Obserwować SCS Software i Steering Creations Inc. na Twitterze.
SCS przygotował 30 tysięcy kluczy dla osób które wykonają powyższe zadania. Pozostaje się tylko śpieszyć aby nie przyjść, gdy dostawa już odjedzie! SCS chcę także przez to pokazać jak duża jest społeczność i tym samym to że warto zezwalać na licencje w ich grze. A przecież każdy marzy o chociażby oryginalnych oponach, nieprawdaż?

0 komentarze: