Cities Skylines: Concerts DLC - strefa muzyczna w naszym mieście już 17 sierpnia!

Twórcy Cities Skylines zapowiedzieli nowy mini-dodatek do gry który ujrzy światło dzienne już 17 sierpnia! Tym razem da nam możliwość organizacji koncertów!Niestety w porównaniu do stadionów za możliwość tworzenia koncertów dane nam będzie zapłacić 6,99 Euro. A co otrzymamy tym razem za tą cenę?

Nowy budynek - strefa festiwalowa - która będzie głównym centrum tego DLC, będzie pierwszym budynkiem który będzie posiadał kilka poziomów (3) do których będziemy mogli go ulepszyć. Z zdjęcia możemy też powiedzieć że dla każdego z 3 artystów (którzy będą odwiedzać nasze miasto i o tym za chwilę) będziemy mogli ustalić cenę biletów oraz budżet na ochronę. Wyglądać będzie podobnie do stadionów.

Artystami którzy wzbogacą nasze muzyczne doznania będą: NESTOR, Elijha MOTi oraz Lily La Roux (Rock, EDM i Pop/Folk). Każdy z nich będzie posiadał wyznacznik popularności które to zapewne będą decydować o tym jak bardzo będziemy mogli manipulować ceną biletów.

Ponadto do dyspozycji otrzymamy nowe prawa, opcje budżetu i nową czapkę dla naszego niebieskiego ćwierkacza. Czy to wszystko wartę jest prawie 7 euro? To musicie ocenić już sami.

Źródło i grafiki: paradoxplaza.com

0 komentarze: