ETS 2: Pierwsze przedmioty dla ekwipunku steam

SteamDB to strona zwierająca różne statystyki i informacje o produktach Steam. I na niej właśnie, jeden z członków grupy TruckersMP, odnalazł informacje o pierwszych przedmiotach które będziemy mogli zdobyć w naszym ekwipunku.

Na "profilu" ETS2 w serwisie Steam Database możemy znaleźć różne statystyki oraz informacje w zakładkach tj. informacje, wykresy, paczki, DLC itd., jednak tą interesującą nas dziś najbardziej jest zakładka Items, w której to znajdziemy 21 przedmiotów możliwych do zdobycia w grze!W większości są to chorągiewki państw, które (jak wynika z opisu) dostaniemy za podróż do danego państwa. Całkiem fajny pomysł i nam na myśl przychodzą osiągnięcia które dostawaliśmy po przebudzeniu się po śnie w German Truck Simulator (albo UK) za np. 5x odwiedzenie danego miasta. Jednak po za nimi wyróżniają się jeszcze 2 przedmioty:


Druga, złota wersja chorągiewek. Na razie tylko dla Francji. Prawdopodobnie będzie to rzadszy przedmiot na którego otrzymanie (zamiast zwykłej) będzie mały % szans. Ewentualnie taka złota zawieszka wymagać będzie więcej niż zwykła.


Ostatnim wyróżniającym się przedmiotem jest miedziana statuetka wieży Eiffla. Nie jesteśmy pewnie co do tego jak będziemy ją otrzymywać - losowanie czy odwiedzenia Paryża? Jednak pomysł z przedmiotami wydaje się naprawdę miłym urozmaiceniem. Ponad te wymienione, znajdziemy jeszcze 3 których nie mogliśmy zidentyfikować. 

Wszystkie przedmioty możecie zobaczyć pod tym linkiem. Może wy odgadniecie coś więcej!

Źródło: steamdb.info

0 komentarze: