SCS Software na WGW

SCS ostatnio szaleje z postami (aż nie nadążamy), tym razem dowiedzieliśmy się że ich zestaw i oni sami pojawia się na Warsaw Games Week.
Warsaw Games Week to dość spora impreza odbywająca się przez 3 dni (pt-nd) w Warszawskim EXPO XXI. W tym roku jest to 13-15 Października. Na targach znajdziemy różne atrakcje przygotowane przez portale i czasopisma, producentów sprzętu oraz studia i wydawców tj. Sony, Ubisoft, Microsoft, ActiVision,  Cenega czy IMG.PRO.

I dzięki współpracy tego ostatniego, który nie od dziś współpracuje z SCSem, będziemy​ mogli sami przejechać się po drogach Meksyku i Włoch, zobaczyć inne nowości nad którymi pracują twórcy, porozmawiać z nimi samymi i zdobyć trochę informacji.

Wadą WGW jest fakt że na sporą ilość atrakcji wymagane jest albo 18 lat...albo opiekun. O ile nie przeszkadza to w grach naszego studia, to w chociażby takim Call od Duty już może. A przynajmniej tak było rok temu i było to przestrzegane dość surowo.W tym roku, dodatkowo WGW powiązane jest z LifeTube Video Fest, odbywającym się w w tym samym czasie. Bilety z WGW uprawniają na wejście również na to wydarzenie.

Więcej informacji możecie zdobyć na oficjalnej stronie targów i w poście SCSu. A wy się wybieracie?

0 komentarze: