ATS - Wszystkie zdarzenia losowe!

Nie tak dawno trailer Nowego Meksyku ujawnił nam zdarzenia losowe. Dziś znamy już wszystkie, dzięki Bricksathome który na kanale YouTube opublikował film zawierający wszystkie dostępne aktualnie w becie 1.29.Autorowi nagrania udało się wywołać je dzięki edytorowi map. Jednak jak sam mówi, na razie mógł to zrobić jedynie na terenie Meksyku i w niektórych, przez bug, nie widać żadnych ludzi. Zapewne zmieni się to z oficjalnym wydaniem nadchodzącej aktualizacji i DLC Nowy Meksyk.

Jak widać SCS przygotowało sporo ciekawych zdarzeń losowych, a co ważne też - sporo wariantów. Nie zapomniano także o zwykłych dziurach czy śladach na jezdni. Wygląda to bardzo dobrze i mam nadzieję że i kiedyś zawita do ETS2. Szczerze powiedziawszy, jestem nawet zaskoczony ilością wariantów ^^ Jeśli jeszcze nie obejrzeliście powyższego filmy zachęcam jeszcze raz, a jeśli z jakiegoś powodu nie możecie zostawiam was z kilkoma screenami.Awaryjne lądowanie.

Pościg zakończony zatrzymaniem.

Jeden z "ciekawszych" wersji wypadku.

Pamiętano także o mniejszych detalach.

Różnorodność robót drogowych również zadowala.

Możecie także wspomóc autora filmu który jest dość małym twórcą i na pewno cieszy się z każdej pozytywnej oceny i subskrypcji :)

Źródło i grafiki: kanał Bricksethome na YouTube

0 komentarze: