ETS 2 - DLC Tuning Pack dla DAFa wraz z poprawioną 105'tką?

W wersji 1.28 dostaliśmy do dyspozycji poprawiony model ciężarówki DAF 105. Jednak w nim, jak zauważył jedna z osób na grupie Truckers MP kryje się ciekawa zmiana która zapowiada nadchodzące DLC.

Na wstępnie zaznaczamy że są to nasze przypuszczenia oparte na poniższym porównaniu i dziękujemy za czujność użytkowników gdyż to właśnie oni zwrócili nam uwagę na ten mały aspekt który sprawdziliśmy.

Wraz z pojawieniem się poprawionego modelu 105'tki, którego porównanie możecie zobaczyć w poprzednim artykule (przygotowane przez scs) lub poniżej, na szybko przygotowane przez nas.Gdy udamy się na plac serwisowy dostrzeżemy dodatkowe pola do zmiany elementów naszego ciągnika, których nie było wcześniej i w których to widnieje tylko jedna rzecz. Pola te znajdują się w tych samych miejscach jakie dodał dodatek Mighty Griffin dla Scanii. Pola możecie zobaczyć poniżej.


Póki co nie dostaliśmy żadnych oficjalnych informacji, więc pozostaje to tylko czekać. A znając czeskie studio może być to wraz z oficjalną wersją 1.28, może być po, a może być i również za rok - zależnie od ich priorytetów i możliwości.

Dzięki jeszcze raz za czujność :)

0 komentarze: