Cities Skylines: Mass Transit DLC - Nowy transport nadciąga!

Maglev, kolejki linowe, sterowce, promy i wielkie dworce przesiadkowe - to główne rzeczy które ujrzymy w nowym DLC już niebawem!

Dziś, po kilku dniach oczekiwania od wpisu na forum, Colossal Order i Paradox nie owijając, jak w przypadku Natural Disasters, przedstawiają trailer i najważniejsze nowości które ujrzymy w DLC.


Z filmu, jak i opisu na stronie możemy wywnioskować te nowości:


1. Nowe promy i porty - wg nas będą służyć do ruchu lokalnego (tj np. linie autobusowe). Ta opcja była dostępna już w modyfikacji, jednak miejmy nadzieję że nowe promy nie będą wymagały połączenia z linią zewnętrzną tj. zwykłe.


2. Kolejka Linowa - coś co naprawdę może poprawić transport w regionach górskich. Nie potrzeba już budować krętych dróg i torów z liniami. Dodatkowo sama w sobie prezentuje się naprawdę ładnie. Na zdjęciu widzimy również jej stacje która wydaje się dość kompaktowa.


3. Maglev (kolej jednoszynowa) - bardzo fajna odmiana pojazdów szynowych która również prezentuje się dość nowocześnie. Prawdopodobnie będzie cechować się dużymi prędkościami. W oddali zdjęcia widać również stację naziemną, pod którą być może (miejmy nadzieję) będzie można przeprowadzić drogi.


4. Sterowce - nietypowa i bardzo lubiana przez nas forma transportu. Tutaj jesteśmy bardzo ciekawi jak będzie prezentować się to w grze (i oby dało się jakoś zmieniać reklamy).


5. Dworce przesiadkowe - coś czego również brakowało w grze, czyli ogromne dworce przesiadkowe z większą ilością peronów i z połączeniem kilku form transportu. Dworzec kolejowy widoczny tutaj, widać w oddali również na zdjęciu z koleją Magle. Wielkość budzi wrażenie, prawda? Z opisu może wyczytać także o dworcu obsługującym kolej, metro i Maglev (być może ten widoczny tutaj).

6. Nowe drogi, mosty i kanały - i oby naprawa chociażby pojazdów uprzywilejowanych.

7. Nowe scenariusze i osiągnięcia.

8. Nowe budynki unikalne oraz przepisy - tutaj niestety nie wiemy za wiele.

9.Nowe czapki dla naszego ulubieńca - oczywiście najlepsza nowość.

Cena i data premiery nie została niestety ogłoszona, jednak sądząc po tym że w trailerze wszystko już zostało zaimplementowane w grze - nie będzie to odległa data. Cena prawdopodobnie będzie podobna do poprzednich dodatków.

Pozostaje czekać na dalsze informacje, jednak dodatek wydaje się dla nas dość interesujący.

Źródło i grafiki: Paradoxplaza | YouTube - Paradox

0 komentarze: