Rainbow Six Siege: Velvet Shell

Pierwsza aktualizacja w tym roku, zatytułowana Velvet Shell, wnosi nie tylko 2 ciekawych operatorów, nową mapę ale także odświeżony interfejs i kilka pomniejszych nowości.Oczywiście jak z każdym większym updatem, do gry dodana została mapa i 2 nowych ciekawych operatorów. Tym razem odwiedzimy wybrzeże hiszpańskiej Ibizy (coastline), gdzie nowoczesność spotyka się z klasyczną architekturą.


Nowym operatorem ataku, będzie Jackal z hiszpańskiej jednostki G.E.O, którego zdolnością jest sprzęt "Eyenox Model III" służący do identyfikacji i tropienia śladów w czasie rzeczywistym (działanie możecie zobaczyć na trailerze i poniższym filmie). Dodatkowo dostanie on aż 3 bronie główne (C7E ITA12L PDW9), 2 bronie poboczne (ITA12S USP40) oraz ładunek wyważający i granat błyskowy. Jackal będzie umiarkowanie szybki i opancerzony.Drugim operatorem z jednostki G.E.O została Mira, mogąca rozstawić wkomponowane w ściany kuloodporne szkło weneckie, tworzą dodatkowy widok dla broniących. Ponadto po zmianie ciśnienia (np. atakiem wręcz - co widać na trailerze) szkło opada i daje możliwość ostrzału wroga. Natomiast jej arsenałem jest ITA12L oraz Vector .45 ACP, a z tych mniejszych tj. Jackala ITA12S i USP40. Klasycznie, jak na obrońcę, Mira dostałą Nokię3310 oraz rozstawianą tarczę. W porównaniu do swojego kolegi, będzie nieco powolna, lecz dobrze opancerzona.Po za tym, Ubisoft przygotował dla nas nowy odświeżony interfejs, który prezentuje się dość ładnie, Jednak to nie tylko zmiana graficzna, a i funkcjonalna, teraz na ekranie głównym ujrzymy wszystkie elementy (tj. wiadomości, wyzwania czy premie). Przycisk "graj" od teraz po naciśnięciu dołącza nas do ostatnio granego trybu np. meczy rankingowego.

(źródło)

Oczywiście nowa aktualizacja, to nowe skórki oraz elitary stój dla Rooka.


Mniejszymi zmianami jest inny sposób prezentacji rang. Otóż teraz np. Złoto IV jest najgorszym złotem, a Złoto I najlepszym. Po za tym w celu poprawienia rozgrywki pozycje celowników broni zostały ujednolicone,

Resztę mniejszych zmian i poprawek zobaczycie na stornie rainbow6.ubi.com.

Powodzenia!

Źródło: raibow6.ubi.com, Ubiosft na You Tube

0 komentarze: