Euro Truck Simulator 2 - Nadchodzą nowa Scanie!

W 2 ostatnich postach SCS Soft przedstawia nam jak wyglądają pracę nad nowymi Scaniami!


I oczywiście mowa tutaj o nowych modelach R i S! Tym razem jednak w celu lepszego i dokładniejszego odwzorowania, studio wysłało 3 członków (2 kolegów ze studia i operatora od skanu 3D) do Scania Demo Centre in Södertälje w Szwecji, aby dzięki efektom, zastanowić się nad zakupem własnego sprzętu w przyszłości. Cały dziennik wyprawy możecie przeczytać tutaj! Wrócili oni po 5 dniach pracy, a efekty i ich pracę można zobaczyć w poniższym filmie:


SCS dostało do dyspozycji następujące wersję:Co ciekawe Scania Demo Centre wystąpiło w grze Scania Truck Driving Simulator, a następnie zostało przeportowane jako część mapy ProMods.

SCS zapewnia również że pracuje ciężko nad nowymi modelami (i tak trzymać! 😃 ), jednak od rozpoczęcia przygotowań, do tego momentu, prace zajmują średnio 12 miesięcy/osobę! To sporo pracy, a pamiętajcie że ich praca to nie tylko odwzorowanie w grze. 
Z tego powodu, jak zazwyczaj, nie dostajemy dokładnej daty premiery (czy wersji.) Natomiast jest szansa na to że uda się to przed latem - jednak, jak sami mówią, nic nie obiecują. Poniżej 3 z kilku zdjęć z wyprawy!

Warto także zobaczyć wszystkie zdjęcia, dziennik wyprawy i teksty bezpośrednio na blogu! Pierwszy znajdziecie tutaj, natomiast drugi, z dziennikiem, tutaj!

źródło i zdjęcia: blog.scssoft.com

0 komentarze: