Pierwsze Urodziny American Truck Simulator oraz DLC Nowy Meksyk! (+statystyki)

W pierwsze urodziny wiemy już na pewno, jaki stan będzie pierwszym płatnym DLC do American Truck Simulator!Tak! To już rok, odkąd wydany został American Truck Simulator! W tym czasie ukazały się 2 kolejne stany (Arizona i Nevada) oraz kilka pomniejszych DLC. Do tego czasu 90% graczy oceniło grę pozytywnie, a na ten moment ponad 20 osób skupione jest tylko na tym projekcie. 

SCS wie że gracze oczekują szybszych prac, więcej pojazdów, możliwości i większej mapy (jakże by inaczej :) ), dlatego nie zamierza zwalniać tępa i kontynuować pracę nad grą. Być może nie przyjęła się ona aż tak jak Euro Truck Simulator 2 (zapewne ze względu że ETS2 posiada sporo dodatków, modów i po prostu trudno przerosnąć króla). I tak oto otrzymujemy informację że następnym dodatkiem powiększającym teren będzie stan Nowy Meksyk! Przygotowaliśmy także dla was kilka statystyk z Steam Database które możecie przeczytać poniżej, pod nimi natomiast znajdziecie screeny z Nowego Meksyku!

Od czasu premiery (do daty publikacji tego postu) grę na Steam posiada 549,811 graczy(+/- 20 tys.), a przez 2 tygodnie grało w nią 103,868 osób (niecałe 19% posiadaczy). Gracze spędzili średnio 51.8 godzin w grze, natomiast średnio w ostatnich 2 tygodniach 6.7 godzin. Jednocześnie najwięcej osób było w dniu premiery (19,153 graczy).

Poniżej kilka zdjęć z nadchodzącego dodatku:


A wy który tytuł wolicie?

0 komentarze: