ETS 2 - Nowy MAN TGX i Renault T w 2018?

Pierwszy śnieg spadł już na multiplayerze. A święta w realnym świecie są już zapasem. A nasze czeskie studio, jak już co roku, postanowiło obdarować nas eventami i...teaserem!

Jeśli chodzi o dość rozbudowany tegoroczny event, to odsyłamy was do następnego postu (link za niedługo). Jak pewnie pamiętacie (lub nie), pierwsza wiadomość o ładunkach ponad gabarytowych, była teaserem, danym w okresie właśnie świąt bożego narodzenia i nowego roku. I choć przez długi, długi czas nie dostaliśmy żadnej informacji, to pod koniec roku dane nam było już jeździć właśnie z tymi ładunkami (a wcześniej z ładunkami ciężkimi).

I teraz otrzymaliśmy krótki, na początku nie pozorny filmik, prezentujący po jednej ciężarówce z każdej marki, wspólnie grające Jingle Bells:


Jeśli macie wprawniejsze oko, powinniście zauważyć że nie wszystko jednak jest takie jak w grze. Otóż MAN'ka oraz Renault są nowymi modelami których nie uświadczymy jeszcze w grze! Oznacza to że prawdopodobnie w tym roku ujrzymy nowego MAN'a TGX Euro 6 oraz Renault Range T! Co ciekawe, być może słyszeliście z różnych źródeł (sam Wujek Bohun wspomniał o tym w jednym z odcinków) że same modele są już ukończone, i Czesi największy problem mają z uzyskaniem licencji. Niestety jest to prawdopodobnie najgorsza część, która również trwa dość długo. Czyżby ten film wskazywał na postępy w negocjacjach z przedstawicielami tych marek? Miejmy nadzieję i cierpliwość, gdyż nie wiadomo czy nowe maszyny dołączą do nas w lato czy w kolejną zimę i czy w ogóle uda się zawrzeć porozumienie między dwiema stronami.

Tymczasem wracamy przewozić prezenty, gdyż same się nie odwiozą :)

Źródło: SCS Software na YT

0 komentarze: