ETS2 - Special Transport Trailer + Osiągnięcia Steam

Dosłownie przed chwilą czeskie studio zaprezentowało nam nowy trailer prezentujący dodatek ładunków ponadgabaretowych!Trailer głównie przedstawia nam kilka ładunków które będzie nam dane transportować po terenach Europy. Ponadto pokazuje nam pojazdy które towarzyszyć nam będą przy transportowaniu tych kolosów oraz na co najmniej jeden nowy pas ledowy który będziemy mogli zamontować na naszej ciężarówce, choć on trafi zapewne do darmowego patchu.

Trailer nie zdradza natomiast dużo informacji, jednak posiadamy ich już więcej, dzięki wywiadowi przeprowadzonym z członkiem studia przez grupę DVA3. Wywiad ten zamieszczamy wam na dole strony wraz z drugim oficjalnym gameplayem.Wiemy że ładunki z nadchodzącego dodatku nie będą normalnie dostępne w "szybkich zleceniach" i "rynku przesyłek". Ładunki te zostaną wprowadzone na zasadzie scenariuszy co oznacza że trasy będą zaplanowane przez twórców. Wracając do brania towarów, liczymy że system mailowy w końcu mógłby się na coś przydać, jednak prawdopodobnie będzie to po prostu nowa zakładka w menu zleceń. Na więcej informacji musimy nadal poczekać.Osiągnięcia Steam

Zauważyliśmy że dziś również (lub wcześniej) została odtajniona treść osiągnięć związanych z ładunkami specjalnymi!


Jak widać osiągnięcia otrzymamy za przewóz wszystkich ładunków oraz każdego z osobna. Osiągnięcie masywny-to-dont może sugerować że specjalne ładunki będą dostępne po prostu z menu wyboru zleceń, a nie jako np. specjalne misje pojawiające się co jakiś czas. A przynajmniej będziemy mieć możliwość wykonania kilku pod rząd.

0 komentarze: