ETS 2: Wschodnia Europa w następnym dodatku do ETS2?

Podczas gdy SpaceX zaliczyło udany start rakiety Falcon Heavy z Teslą na pokładzie, studio zaserwowało nam kolejny teaser odnośnie nadchodzącego dodatku do europejskiego symulatora ciężarówek!Nawet szybciej niż przypuszczaliśmy, dostaliśmy już pierwszą oficjalną informację odnośnie nadchodzącego dlc do ETS'a. Co ciekawe, nie była to jednak pierwsza informacja dana nam przez studio. Dlaczego? O tym na końcu :)Mimo iż ty razem na pierwszy rzut oka nie widać charakterystycznych elementów, jak w przypadku Oregonu. Niedługo po publikacji pierwsze osoby odgadły (na 90%) poprawnie, że chodzi tutaj o wschód Europy sugerując się np. pojazdem jadącym za Iveco, którym jest UAZ. Na kolejnym natomiast możemy zauważyć nowy ładunek.Użytkownik N57 wrzucił natomiast kilka smaczków które można było zobaczyć na filmie Wujka Bohuna, gdzie odzwiedził nowe studio w Pradze.


Autor screenów: N57 oraz JediCowboy

Widać tutaj listę państw, które prawdopodobnie będą w dodatku. A na screenie ostatnim, drogę E262 łączącą Litwę, Łotwę i Rosję.
 Jeszcze inni natomiast zaczęli znajdować miejsca podobne do tych realnych, tak więc można być pewnym że następna ekspansją będzie na wschód!

Źródło: blog.scssoft.com

Ps. A jeśli zainteresował was start rakiety, powtórkę możecie obejrzeć tutaj (YouTube). A Teslę lecącą w kosmosie wraz z jej kierowcą tutaj (na żywo).


0 komentarze: