ATS: Special Transport i Rekin w Akwarium.

Kilka dni temu otrzymaliśmy kolejny wpis na blogu twórców. Tym razem pokazali oni skrawek nadciągającego dodatku Special Transport!Jeśli nie pamiętacie Special Transport DLC, podobnie jak w ETS2, pozwoli nam przewodzić ciężkie i ponad gabarytowe towary. W zgodzie z pozytywnym przyjęciem przez społeczność, czeskie studio szykuje nowe trasy dla ładunków po europie. Co jednak ważniejsze, studio potwierdza także prace na wersją dodatku dla American Truck Simulator!


Na ten czas tworzone są przyszłe trasy, dla Special Transport. Jako że same ładunki nie są jeszcze gotowe, grupa odpowiedzialna za trasy używa specjalnej naczepy z sześcianem wyznaczającym maksymalne wymiary ładunków (dla dostosowania dróg).

Dev team, który jest odpowiedzialny za ten dodatek, zaczął nazywać to "Akwarium". Gdy dowiedziała się o tym grupa odpowiedzialna za pojazdy, postanowiła ona kontynuować żart i stworzyła...rekina! Od tego czasu, w podróż wyrusza także "SCS Hammerhead Shrak". I tak o to z żartu powstało coś całkiem fajnego. Jednak niestety, mało prawdopodobne jest abyśmy my ujżeli wspomnianego rekina jako jednego z ładunków.Źródło: blog.scssoft.com

0 komentarze: