ETS 2: Licencjonowane Naczepy KRONE w Trakcie Prac

Myśląc o nowej licencji dla Euro czy American Trucka myślimy o nowych ciężarówkach. I choć one grają tu pierwsze skrzypce to miło widzieć nową licencjonowaną markę która nie jest właśnie ciężarówką. Tym razem w rodzinie witamy Krone!


*(zdjęcie pochodzące z modyfikacji, na oficjalne musimy poczekać)

I właśnie to Krone, zaraz po Schwarzmuller będzie drugą licencjonowaną marką naczep w grze. SCS Software przekazało właśnie że udało im się zawrzeć umowę z tą oto firmą. Co więcej prace w odtworzeniu naczep już trwają.


Warto wspomnieć o metodzie, która była wykorzystana przy tworzeniu modelów Nowej Scanii, czyli technice skanu 3D prawdziwych obiektów. W skrócie polega ona na dokładnym obfotografowaniu obiektu z różnych kątów, aby odtworzyć za pomocą programów i na podstawie tych zdjęć podstawę modelu 3D, na którym to opierać się będzie model końcowy. Jeśli zastanawiacie się jak to wygląda wystarczy spojrzeć na poniższy film z kanału Krone.


Co to dla nas oznacza? Wysokiej jakości, dobre i nowe modele przyczep które będziemy rozwozić po całej Europie. Na razie nie podawana jest konkretna data wydania DLC.

Źródło: blog.scssoft.com

0 komentarze: